Agencja „Magart” s.c. powstała w maju 1989 roku w Łodzi. Jej właścicielami są od początku istnienia Marek Kaczmarek i Grzegorz Stępniewski, którzy przed utworzeniem Agencji związani byli m.in. z ZPRZWE Warszawa, Bart-em , Stowarzyszeniem Muzyków Rozrywkowych „STOMUR” w Łodzi, Agencją „Comitor” i in.

        Priorytetową działalnością Agencji jest, od ponad 20 lat, organizacja widowisk na lodzie: - spektakli baletowych, rewii i występów cyrkowych w mistrzowskim wykonaniu rosyjskich artystów, a także współorganizacja przedstawień „Holiday On Ice” podczas występów w Polsce.

        W swoim dorobku mamy również organizację: przedstawień teatralnych i kabaretowych, koncertów, imprez i wystaw plenerowych, przedstawień cyrkowych.

        Agencja wydała 12 pozycji książkowych wśród nich cykl pt. „Nobliści”. Jesteśmy prężnie działającą firmą zorientowaną na ogólnopolską jak również międzynarodową współpracę. Dostarczanie rozrywki naszym widzom z różnych grup wiekowych jest naszą misją i ścieżką, którą podążamy niezmiennie od wielu lat.

        Cenimy sobie jakość i sumienność – to właśnie zjednuje nam zaufanie naszych widzów, którzy zawsze chętnie wracają by uczestniczyć w organizowanych przez nas projektach.

        Przy zachowaniu tradycji firmy, stawiamy na innowacyjne rozwiązania. Jeżeli szukasz sposobu na miły relaksujący dzień, który możesz spędzić z rodziną lub znajomymi, oderwać się od szarej rzeczywistości i przenieść się w bajkowy świat postaci z baśni Andersena, odwiedzić dalekie krainy, w których bywał Czarnoksiężnik z Oz wybierz się na proponowane przez nas przedstawienia. Ich walory edukacyjne sprawiają, że są idealna formą rozrywki również dla dzieci w wieku przedszkolno-szkolnym.

Serdecznie zapraszamy!